Lütfen bekleyin!
Menu
Fem Dekorasyon Mimarlık San. Tic. Ltd. Şti.
Şehir:
İstanbul
Adres:
Valide-i Atik Mah. Duduoğlu Sk.
27 Mayıs Apt. No. 2/A Üsküdar-İstanbul
Telefon :
+90 538 353 28 63
Muhasebe :
+90 505 138 06 42
background


hizmetlerimiz

Aşağı Kaydır
01

Anahtar Teslim Projeler

Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda mekanların çizimini , tasarımını gerçekleştirdikten sonra projeyi tamamlayarak teslim etmekteyiz.

02

Mimarlık / İç Mimarlık ( İç Mekan / Dış Mekan )

Mekan gereksinimlerini müşterilerimizin talepleri doğrultusunda belirleyerek üç boyutlu modelleme , tasarım ve proje yönetimi ile beraber tüm detaylarıyla eksiksiz bir şekilde sunmaktayız.

03

Keşif

Biz proje başlangıcında uygulama projeleri üzerinden maliyet bedelini bulmak için hesaplama yapmaktayız.Böylelikle proje yapılmadan önce maliyet gerçekçi olarak önceden bilinir.

04

Danışmanlık

Firmamız uzman çalışanlarımızın bilgi birikimi ve altyapısıyla teknik çizim , tasarım işlerini tamamen müşterilerimizin ihtiyaçları ve talepleri doğrultusunda hazırlanmaktadır. Mimarlarımız müşterilerimizin isteklerini yenilikçi ve yaratıcı bir yolla çözüme kavuşturur.

05

Rölöve ve Teknik Plan Çizimi

Proje çizimlerine başlamadan önce mevcut alanı belirleyerek tüm boyutlarını ölçülendiririz ve plan,kesit ve görünüşlerini çizeriz.Rölöve amacı alanın boyutlarını ve taşıyıcı sistemini belirlemek , kat yüksekliği , bina yüksekliği , taşıyıcı sistem eleman akslarını ve detaylarını belirlemektir.Bu bilgiler ışığında tasarıma başlamaktayız.

06

Uygulama Projesi ve Detayları

:Uygulama projeleri; ilgili mevzuata uygun olarak tüm detayları çizim teknikleriyle eksiksiz içeren , gereken tüm malzemelerin ve ölçülerin yazıldığı projelerdir.Uygulama projelerinde tüm ölçümler,tesisat planları , çizimler ve referanslar yer almaktadır.Bu detaylar hazırlandıktan sonra projeye başlanmaktadır.

07

Şantiye Yönetimi

Şantiyede yapılacak tüm imalatların , işlerin inşaat sahasını en verimli şekilde kullanarak şartname ve standartlara uygun bir şekilde yapılmasını sağlamaktayız.

08

3D Modelleme /Render Görselleri

Projenin iki boyutlu çizimleri tamamlandıktan sonra müşterilerimizin talepleri doğrultusunda mekanın gerçeğe en yakın görsellerini oluşturmaktayız.Böylelikle müşterilerimiz render görseller sayesinde tasarımın son halini inceleyerek eksikleri görmekte ve tasarımda değişiklikler yapılabilmektedir.Her ayrıntı net bir şekilde gözlemlenerek proje daha kolay anlaşılır ve müşterilerimizin proje ile ilgili daha net sonuçlara varmasını sağlamaktayız.

3D Modelleme /Render Görselleri

Modelleme çalışmalarımız hakkında örnek görsellerimize buradan ulaşa bilirsiniz.
background