Lütfen bekleyin!
Menu
Fem Dekorasyon Mimarlık San. Tic. Ltd. Şti.
Şehir:
İstanbul
Adres:
Valide-i Atik Mah. Duduoğlu Sk.
27 Mayıs Apt. No. 2/A Üsküdar-İstanbul
Telefon :
+90 538 353 28 63
Muhasebe :
+90 505 138 06 42
background
Kurumsal


Hakkımızda

Aşağı kaydır
Fem Dekorasyon Mimarlık San. Tic. Ltd. Şti.

Fem Yapı Mimarlık kurucusu Erdem Dağ ve ekibi olarak ev, ofis, büro ve inşaatların modern tasarımlarını hayata geçirmeye devam ediyoruz...
Kurum ve kuruluşlardan aldığımız takdir ile yeni nesil projelerin çizgilerini koruyarak projelerimizi en titiz şekilde teslim etmeye önem veriyor, Türkiye'nin önemli yapı taşlarından biri olmaya devam ediyoruz.

2016 yılında kurulan Fem Yapı Mimarlık olarak iç mimarlık, tasarım, mimarlık ve şantiye yönetimi konularında işinde profesyonel olan uzmanlarla beraber çalışarak hizmet vermekteyiz.Mekanları güzelleştirerek daha estetik ve modern bir görüntüye ulaştırarak en ideal nitelikte alanlar oluşturmaktayız. Müşterilerimizin hayallerini dinliyor, gerçeklik perspektifi ile beraber müşteri istek ve beklentileri doğrultusunda çizimler gerçekleştiriyoruz.

İmalat ve üretim ayağına ise bu beklentilere hakim olduktan sonra geçiş yapıyoruz. Güçlü bir ekip ruhuna sahibiz ve işimizde hızlıyız. İyi bir organizasyon ağına sahibiz. İlk çalışmalarımıza mağazacılık sektörü ile başladık.

Bu alana hitap edebileceğimiz geniş bir çevreye sahibiz.İş ve uygulama süreci ile ilgili tam donanımlı bir hakimiyet bilgisine sahibiz. Tasarladığımız her projede ve yaptığımız bütün işlerde modern, pozitif, profesyonel ve kişisel yaklaşımımızla gurur duyuyoruz.

Mekanların iç hayatına bütünlük ve ruh getirmek için verimli ve işbirliği içinde çalışmaktayız. İş kalitemiz referanslarımızla doğru orantıdadır. Dünya ve Türkiye’nin önde gelen markaları ile çalışmaya devam etmek mükemmeliyetçi hizmetimizin göstergesidir.

Yaşamı kolaylaştıran tasarımlar

Neler yaptığımız hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz bizim ile iletişime geçin.
background